Gizli Bahçe The K2 Shopping King Loui Sarai Aşkın Kokusunu Aldım Bir Anda Aşk Eğer Benimle Olsaydı Büyü Cindrella and Four Knights Hayat Işığım Love in the Moonlight Piyon Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Tutku Oyunları Serisi İzabel Şeytan Tüyü - Yakın Mesafe

Hakkımızda

Yeppuda Kitaplık ve Kitap Ruyası'na Hoşgeldiniz..


Facebook sayfamız KİTAP RÜYASI ile beraber uzun yıllar okurlar, yazarlar ve yayınevileriyle olan ortak peyda da yani KİTAPLARLA buluştuk. Facebook'ta fırtınalar estirirken, elimizi Twitter'a (pek zevk aldığımız söylenemez ama olsun) sonrasnda İnstagram'a el attıp (nerdeyse 7/24 ordayız) şimdide KİTAP RÜYASI olarak Blog takipçileriyle bululaşım dedik.

Bizler kim miyiz? Efenim bizler Asi & Serpil KIR, kitap kurtları, kitap aşıkları ve G.Kore dolayları sevdalısı ikizleriyiz.

Kitap dünyasında aktif olarak bir kaç yayınevinin (burda isim vermek olmaz iş bu yükümlülüğümüz tamamen secret xD ) okuma grubunda yer almakta ve son okumacı olarakta aktif olarak çalışmaktayız. 

Söz konusu kitaplar olunca bizde akan sular durulur, YORUMLAR, KİTAP TANITIMLARI, YAZAR BİLGİLENDİRMESİ, ÇIKAN ve/veya ÇIKACAK OLAN KİTAPLAR HAKKINDA BİLGİLER yani KİTAP adına olabilecek bir çok şeyde bizler varız, hepte var olacağız. 

Bizi takip etmeye devam edin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI