Gizli Bahçe The K2 Shopping King Loui Sarai Aşkın Kokusunu Aldım Bir Anda Aşk Eğer Benimle Olsaydı Büyü Cindrella and Four Knights Hayat Işığım Love in the Moonlight Piyon Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Tutku Oyunları Serisi İzabel Şeytan Tüyü - Yakın Mesafe

As!'den__Meral KIR_Aşkın Kokusunu Aldım_Tanıtımı ve Ön Okuma

 Efenim, bu sefer karşınıza aylardır merakla, sabırla ve hasretle beklediğiniz bir kitap tanıtımı ile geldim. 

Aspendos Yayınlarndan çıkacak olan SANCAKTARLAR SERİSİNİN 4. kitabı AŞKIN KOKUSUNU ALDIM, Sancaktarlar ailesinin çalışkan karıncası Serra'nın hikayesiyle kaldığı yerden devam ediyor. 

Kitabın içeriğini ve kapağını detaylıca incleyen biri olarak demem odur ki, gelen gideni kesinlikle aratmıyor ve bu kitapta  kapakta yazarın harika giden istikrarını devam ettiriyor.


Öncelikle, sizi daha fazla merakta bırakmayayım ve merakla beklenen kitabın kapağını sizlerle paylaşayım 


Nasıl? Tam bir yaz kapağı eğil mi? AŞKIN KOKUSUN ALDIM da Serra ablamız ve Barış abimiz sizlerle (alkış alkış alkış) 

Arka Kapak Yazısı   

Aşktan kaçan bir kadın... Aşktan yanarak vazgeçmiş bir adam... Yaralarını sarmalarına engel olan yalanlar ve geçmişten gelen büyük sırlar... Hiçbir aşk bu kadar imkânsız olmamış ve hiç kimse aşkı bu kadar çok istememişti. Futboldaki büyük başarılarını antrenörlüğüne de taşıyan Barış Dağlı için hayat, tek ailesi olan Fırat’tan ibaretti. Onu korumak adına, ustaca kullandığı kelimeleriyle karşısındakini çileden çıkaran Serra Sancaktar’ı hayatına dâhil etmeye karar verdiğinde genç kadının menekşe kokusunu hesaba katmamıştı. Üstelik artık kalbi gibi takımı da tehlikedeydi. Hırsına yenilen oyuncusunun ölümünün ardındaki sırlar, karanlık geçmişi yeniden aydınlattığında Barış’ın önce kalbini, sonra da Serra’yı kurtarması gerekecekti. Güçlü ve başarılı Serra Sancaktar, etrafına ördüğü duvarların arasında örnek bir hayat yaşarken kendini büyük bir skandalın içinde bulmuştu. Üstelik onu, ailesi için bir tehdit olarak gören Serra, hayatını kâbusa çevirmeye kararlı olan Barış Dağlı’nın puslu gözlerine baktığı andan itibaren artık eski Serra değildi. Her zorluğa direnen Serra’nın gücü bir tek aşka yetmediğinde, kırılan kalbinin parçalarını toplaması hiç kolay olmamıştı. Çünkü tüm bencilliği ve hainliğiyle, başka bir kadının yaktığı bu adama âşıktı. Soluksuz okuyacağınız bir macera ve her satırında size kendini hissettirecek amansız bir aşk hikâyesi...Dolu dolu satırların sizleri beklediğine emin olabilirsiniz dostlar.

Yazar ile bütünleşen bölüm başlıkları, bu sefer bahara kucak açıyor ve çiçekleri bizlerle buşuluşturuyor. 

Allah'ım hepsine ba-yıl-dımmmm 

Bknz; en bi sevdiğim çiçekten bir kare ^^  Tabiki diğer çiçek görsellerinin devamı kitap bölümlerinde..
  
Kitap elimize ulaşmadan meraktan öleceğiz diyenlere buyrunuz öncesinde 

_ÖN OKUMA_Sizlerle.. 

Serinin son kitabını bizlerle buluşturan Aspendos Yayınevine ve sevgili yazarımız Meral KIR'a sonsuz teşekkürler.. 
Sıra geldi kitabımızı kanlı canlı elimize almaya..
Kitapsız bir tek günümüzün dahi geçmemesi dileğiyle.. Sevgilerle As!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI