Gizli Bahçe The K2 Shopping King Loui Sarai Aşkın Kokusunu Aldım Bir Anda Aşk Eğer Benimle Olsaydı Büyü Cindrella and Four Knights Hayat Işığım Love in the Moonlight Piyon Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Tutku Oyunları Serisi İzabel Şeytan Tüyü - Yakın Mesafe

KİTAP YORUMU:Dilek Taygun // BENDEKİ SEN (Yorumlayan:Serpil KIR)

Dilek Taygun || BENDEKİ SEN


Kitapla Mola BlogTur'un bu kez konuğu Yellomi , yani namı değer Dilek Taygun.
Evet itiraf ediyorum! Ilk kez kitaplarından bir tanesini okudum. Gerek kitap konusu, kapak ve iç sayfa tasarımları ile on numara beş yıldız bir kitapla vedalaştım.
Bir günde biten, hem duygusal hemde bolca keyif veren bir kitaptı. 

"Basit bir yalan,
Yanlış bir numara, 
Ansızın beliren aşk..." 

diye başlıyor kitap.
Hanım karakterimiz Ezgi, alışık olmadığımız bir tip. Sessiz sakin, kendi işi gücünde ve düzenini oturtmaya çalışan bir kızcağız. 
Yetiştirme yurdundan ayrıldığında kibrit kutusu büyüklüğünde bir eve taşınır ve bir lokantada bulaşıkcı olarak işe başlar. 
Şimdi ki hedefinde beyaz atlı prensini beklemek var, hatta siyah atlı prens bile olabilir 😂 
Patateslerini soyarken çalan telefonunu cevaplamak gibi bir gaflette bulunuyor ve hayatında bir daha on bin tl'yi bir arada göremeyeceğinin bilinciyle gelen teklifi kabul ediyor.
Telefonun diğer ucundaki Baran Solmaz'dan baskası değildir. ☺
Baran, çalışmakta olduğu iş yerine başvuru yaparken nişanlı olduğu yalanını söyler ve patronu artık nişanlısı ile tanışma vaktinin geldiği haberini verir. Mankenlik ajansından ayarlanan kızı aradığını zanneden Baran, Ezgi'yi gördüğünde yaptığı hatayı farkeder. Ama artık çok geçtir çünkü patronunun eşi ile tanıştırmak zorunda kalmıştır bile.


On gün sürecek bu oyunda ipler Baran'ın elindedir.  Yeni nişanlılık hayatına alışmakta zorlanan Ezgi, söylediği yalanın altında ezilmekte olan ve Ezgi'ye başlarda ısınamayan bir adet Baran efendimiz ile sayfalar birbiri ardına çeviriliyor.
Peki geçmişte yaşanılanlar, oyun ile başlayan bu birlikteliği etkileyecek mi okuyup göreceğiz 😉


Birbiri ardında gelecek olan etkinlik programımızı takip etmeyi unutmayın.
Instagram kitap yorumu ve videolu playlist için Asi Kız'ı, karakter inceleme ve blog yorum için Vemutluson bloguna davetlisiniz.

Bir sonraki blog yazısında görüşmek üzere. 
Okumak Iptiladır Müptelalara Selam Olsun. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI