Gizli Bahçe The K2 Shopping King Loui Sarai Aşkın Kokusunu Aldım Bir Anda Aşk Eğer Benimle Olsaydı Büyü Cindrella and Four Knights Hayat Işığım Love in the Moonlight Piyon Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Tutku Oyunları Serisi İzabel Şeytan Tüyü - Yakın Mesafe

Kitap TANITIM:Meral KIR /AŞKI SEÇTİM

HERKESE MERHABA

"MERAL KIR / AŞKI SEÇTİM"
Yepyeni kapağı ve Aspendos Yayınları etiketiyle tekrar bizlerle buluşuyor...Kapağımız görücüye çıktı bile :) Doruk ve Asya sevenleri bu tarafa alalım :)
ARKA KAPAK

Çocuklarıyla beraber kendine yepyeni bir dünya kuran Asya, iki yıl sonra Doruk’un Amerika’dan geri dönmesiyle en başa döndüğünü hissediyordu. Ancak bu defa kararlıydı; aşka bir kere teslim olmuştu, aynı şeyleri kendine yeniden yaşatmayacaktı! Asya’ya hâlâ delicesine âşık olan Doruk, kaybettiklerini geri almak istiyordu fakat hiçbir şey istediği gibi ilerlemiyordu. Asya’nın inatçılığına rağmen vazgeçmiyor, Asya ve çocuklarıyla mutlu bir aile olmak istiyordu. Tam bir kez daha denemeyi düşündüğü anda başlayan olaylar zincirinin hızına yetişmeye çalışırken, kızları Yaren’in kaçırılmasıyla her şey alt üst olur! Geçmişte yaptıkları hatalardan ders alan Asya Sancaktar ve Doruk Akman’ın tek solukta okuyacağınız hikâyesinde, hem çok gülecek hem de çok üzüleceksiniz.
Aşkı ise her satırında hissedeceksiniz.PEKİ BU MUHTEŞEM KİTAP VE KAPAĞIN AYRAÇLARI DA OLMASIN MI YANİ ;)

bknz:


Çoooooook güzeller ^_^

İstanbul Tüyap Kitap Fuarında bolca, çokça ve de heyecanla hasret gidermeyi bekliyoruz...

AntiDorukcular (bu ben de oluyorum) bir daha düşünelim mi? :Dve ne diyoruz;
#affetmekozgurlugeucabilmektir

2 yorum:

  1. Merhaba , konusu ilgimi çeken bir kitaba benziyor bakacağım mutlaka. Blogunuzu takibe aldım, ilginizi çekerse blogum banada beklerim sevgiler.:)

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten güzel kitaba benziyor sürükleyici gibi :)

    YanıtlaSil

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI