Gizli Bahçe The K2 Shopping King Loui Sarai Aşkın Kokusunu Aldım Bir Anda Aşk Eğer Benimle Olsaydı Büyü Cindrella and Four Knights Hayat Işığım Love in the Moonlight Piyon Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Tutku Oyunları Serisi İzabel Şeytan Tüyü - Yakın Mesafe

Kitap Yorumu:Mary E. Pearson || Aldatıcı Öpücük(Serpil KIR)

Mary E. Pearson/Aldatıcı Öpücük 
The Remnant Chronicles Serisi 
1.Kitap 

KİTAP YORUMU

Kitabın son sayfasına kadar netleşsin diye beklediğim, o mu bu mu diye her satırını içime çeke çeke okuduğum kitabın son sayfasını kapattığımda emelime ulaşamadım..
Başlarda ne gerek var bu gizeme diye de söylendiğimi itiraf etmek isterim. Ama iyi ki de yapmış! Hele o sahnede Rafe ile karşılaştıkları bi kısım var akıllara zarar arkadaşlar.
Morrighan Hanedanının Ilk Kız Çocuğu Arabella Celestine Idris Jezelia. Ilk Kız çocuğu olduğu için bahsedilmiş güçlere sahip ama o henüz keşfedemedi bu güçleri. Aynı zamanda bu kudretli güçleri için hic tanımadığı bunak Dalbreck prensi ile evlenmeye zorlanır ve düğün gününde krallığın gizli ve onemli belgelerini de yanına alarak kaçar. Hiç tanınmadığı bir yere gider ve hanın birinde garson olarak çalışır. Birgün iki ziyaretçi gelir hana. Biri Venda'lı Katil diğeri Dalbreck prensi. Bu iki kişi kendilerini Rafe ve Kaden diye tanıtır. Son sayfaya kadar kim hangisi bilmiyoruz ve zorlamayın ben de söylemem🤗 (ben meraktan çatladım siz de çatlayın).
Hangisini gönlünü vereceğini düşüne durun, olaylar öyle bir hal alır ki, bastırılmış olması beklenen kudretli gücü dışa vurmak için kendi benliği ile savaşır. Venda'li barbarların eline rehine olarak düşer ve babası da dahil peşine düşen herkesle mücadele etmeye hazır hale gelmek zorundadır.
Ve sonunda bir bitis var akıllara zarar🤨🤨 Uzun zamandır okuma listemde olan bir kitaptı ve #leydilernemesisokuyor maratonumuzun tek kitabıydı. Keske yanıma ikincisinide alsaydım dediğim doğrudur😔
Mayıs kitaplarının ilklerinden olacak kendisi...
Siddetle tavsiye edilir....Ta ki varana kadar o kudretli kişi, 
Sefaletin arasından çıkacak, 
Zayıflığını yenerek,
Yem olmaktan kurtulacak,
Pençe ve asma damgasıyla, 
Sır gibi adı açığa çıkacak,
Gerçek ismi Jezelia...
~Venda Ezgisi~


KITAP TANITIM ARKA KAPAK

 Morrighan’ın rahminden,
Kasvetin en uzak köşesinden,
Hükümdarların entrikalarından,
 Kraliçenin korkularından,
Doğacaktır umut. 
Yeni ve zorlu bir dünyada kendi yerini bulmaya çalışan bir prenses...  
Morrighan Hanesi’nin İlk Kız Çocuğu olan Prenses Lia, omuzlarındaki ağır sorumluluklara karşı çıkar ve düğün gününde, krallığın bilgesine ait gizemli bir hazineyi de çalarak ortadan kaybolur. Daha önce hiç görmediği Dalbreck Prensi ile evlenip krallıklar arasındaki güç oyununda bir piyon olmak yerine, seçimlerinde özgür olabileceği kendine ait bir hayatı tercih eder. Küçük bir liman kasabasına kaçar ve hayallerini gerçekleştirmek için çabalamaya başlar. Ancak gerçekleşmeyi bekleyen eski bir kehanet ile olmak için doğduğu kişiyi keşfetmek zorunda kalır. Lia’yı, gücünün sınırlarının farkına varıp, sevdiklerini korumak için neleri göze alabileceğini sorgulamasına neden olacak bir savaş beklemektedir.


Okumak Iptiladir Müptelâlara Selam Olsun

2 yorum:

  1. Selamlar, sitenizi yeni keşfettim. Gerçekten de güzel bir site. Başarılarınızın devamını dilerim. Emeğinize sağlık..

    YanıtlaSil
  2. Güzel bir içerik olmuş, teşekkürler.

    YanıtlaSil

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI