Gizli Bahçe The K2 Shopping King Loui Sarai Aşkın Kokusunu Aldım Bir Anda Aşk Eğer Benimle Olsaydı Büyü Cindrella and Four Knights Hayat Işığım Love in the Moonlight Piyon Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Tutku Oyunları Serisi İzabel Şeytan Tüyü - Yakın Mesafe

Courtney Walsh & Kağıttan Kalpler (Paper Hearts) Tanıtım

As! kız, yeni yepyeni bir kitap tanıtımı ile siz sevgili kitap kurtlarının karşısında. 
 
- Aman Allah'ım yazar hayallerimi alıp adeta kitap yapmış.

Kitapta diyor ki, eğer otuz yaşına girmek üzereyseniz - ki ben girdim - ve eğer tek dünyanız kitabevi ise - kitap tek dünyam ve evi ise henüz değil ama olacak, ve evet o üç harf bana kesinlikle acı biber tatında bir tat bıraktı. ! 

Devamı mı_? aşağıdaki  tanıtımda, çok daha fazlası tabiki KİTAPTA..

 

Kitap adı:  KAĞITTAN KALPLER
Yazar: Courtney Walsh
Özgün Adı: Paper Hearts
Yayınevi: Arkadya Yayınları
Etiket Fiyatı:  20.00 TL
Editör: Yasemin Büte 
Çıkış Tarihi: 1 Aralık 2015  

Konusu: 


Belki de yok olan hayaliniz sizi mutluluğa götürecektir…

Otuz yaşına girmek üzereyseniz, tek dünyanız küçük bir kitabeviyse ve aşk denen o üç harfli sözcük sizde sadece acı bir tat bırakıyorsa, hazırlıklı olun, çünkü dünyanız daha da altüst olmak üzere…

Tıpkı Âşıklar Parkı kasabasının daimi bekârı Abigail Pressman’ın olduğu gibi. Hiç ummadığı bir şekilde eline geçen bir mektup zarfının içinden çıkanlar onu bir peri masalına sürükleyecektir. Bunlar gizemli bir çifte ait olan, üzerlerinde aşk sözcükleri yazan kâğıttan kalplerdir. Abigail, gerçekten hiçbir çıkar gözetmeksizin birbirlerini seven bu çiftin kim olduğunu öğrenmeye karar verir.

Ancak yeni dükkân sahibinin gelmesiyle birlikte kitabevinin kapatılması gerçeğiyle karşı karşıya kalınca tamamen hayal kırıklığına uğrar. Bir yandan notları yazan çifti bulmaya çalışan Abigail, aşka karşı duruşunu değiştirip hayallerine ve kalbine sahip çıkabilecek midir?


Not: (As! kız orjinal kapağı sevmedi)
Goodreads tanıtımı : 


Bu kadarcık konu bile beni merakta bırakmaya yetti bile. Kitabımızı elimize alıp, kitap hakkında saatlerce konuşmak üzere efenim.

Kitapsız bir tek günümüzün dahi geçmemesi dileğiyle. Sevgilerle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI